Loading

Rapor ve Analiz

Hotspot yazılımınızın rapor ve analiz özellikleri, kullanım verileri üzerinde detaylı inceleme yapmanızı sağlar. Bu özellik, ağ kullanımını, kullanıcı davranışlarını ve trafik modellerini izlemenize yardımcı olur.

Kullanım Verileri İzleme

Rapor ve analiz özellikleri ile ağınızdaki kullanım verilerini detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz. Hangi cihazların, hangi uygulamaları ne kadar kullandığını görebilir ve veri trafiğini anlayabilirsiniz.

Kullanıcı Davranışları

Kullanıcıların hotspot üzerinden nasıl etkileşimde bulunduklarını ve interneti nasıl kullandıklarını analiz edebilirsiniz. Bu, kullanıcı deneyimini anlamak ve gerektiğinde iyileştirmeler yapmak için değerli bir araçtır.

Trafik Modelleri

Raporlar, ağdaki trafik modellerini ortaya koyabilir. Hangi saatlerde daha fazla trafik olduğunu, hangi uygulamaların daha çok kullanıldığını analiz ederek, ağ kaynaklarını daha etkili bir şekilde yönetebilir ve kapasite planlaması yapabilirsiniz.

Günlükler ve Olaylar

Sistem günlükleri ve olay kayıtları, ağdaki önemli olayları ve durumları takip etmenize yardımcı olur. Güvenlik olayları, bağlantı sorunları veya erişim kısıtlamaları gibi konularda detaylı bilgi sağlar.

Özelleştirilebilir Raporlar

Yazılım, ihtiyacınıza uygun özelleştirilebilir raporlar sunar. Belirli bir tarih aralığını, kullanıcı grubunu veya konumu içeren raporlar oluşturabilirsiniz.

Rapor ve analiz özellikleri, ağ yöneticilerine, pazarlamacılara veya işletme sahiplerine ağ performansı ve kullanımı hakkında değerli bilgiler sağlayarak, daha bilinçli kararlar almalarına yardımcı olur.

Ürün Özellikleri

Bant Genişliği Yönetimi
Hotspot yazılımımızda, hem kişisel hem de grup bazında esnek bant genişliği yönetimi sağlıyoruz. Bu özellik sayesinde, her kullanıcının veya kullanıcı grubunun internet hızını özelleştirebilirsiniz.
Kapsamlı Loglama
Türkiye'deki KVKK ve 5651 sayılı Kanun gerekliliklerine tam uyumlu bir loglama sistemi ile donatılmıştır. Bu sistem, tüm kullanıcı etkinliklerini ve sistem olaylarını, yasal düzenlemelere uygun şekilde kaydetmektedir.
Tek Merkezden Yönetim
Hotspot yazılımımız, birden fazla lokasyonun yönetimini tek bir merkezi panel üzerinden kolaylaştırır. Bu özellik sayesinde, farklı yerlerde bulunan tüm WiFi hotspot noktalarınızı tek bir yerden yönetebilir
Rapor ve Analiz
Hotspot yazılımımız, kullanım verileri üzerinde derinlemesine raporlama ve analiz özellikleri sunar. Bu özellik sayesinde, ağ kullanımı, kullanıcı davranışları ve trafik modelleri gibi kritik verileri kolayca izleyebilir ve değerlendirebilirsiniz.

Subscribe to newsletter

Get the scoop on all of our new updates!